Please wait...

Česká tepelná čerpadla

PZP (PZP HEATING a.s.)

Dominantní výrobce tepelných čerpadel na českém trhu. Výjimečný design a životnost až 25let. Online servis a poradenství 24hod 7 dní v týdnu. Český výrobce = výborná dostupnost náhradních dílů a komponent do budoucna. Kompletní záruky na tepelná čerpadla 5let + možnost prodloužených záruk. Propracované online systémy ovládání všech čerpadel bez poplatků.

Proč tepelné čerpadlo od Easyheating ?

1
Tepelné čerpadlo
Tepelná čerpadla patří k nejekonomičtějším zdrojům tepla budoucnosti s výdrží až 25let. Montujeme pouze léty prověřená a spolehlivá tepelná čerpadla od předních výrobců.

PZP

2
Montáž
Montáž tepelných čerpadel provádíme vždy na klíč a to včetně souvisejících řemesel. Nepotřebujete poptávat elektrikáře na zapojení TČ, nebo jádrové vrtání na prostup do strojovny. Vše máte od nás až do předání dokumentace a zaškolení.

Průměrná doba instalace 2-3 dny

3
Servis
Aby tepelná čerpadla správně fungovala, potřebují kvalitní údržbu, včetně záručního a pozáručního servisu. U značky PZP provádíme kompletní servis. Máme k dispozici online správu tepelného čerpadla a veškerý potřebný software na jejich servis, údržbu a aktualizaci.

Online servis a nastavení na 5 let zdarma