);

Please wait...

Podlahové vytápění

Podlahové vytápění

Provádíme podlahové vytápění s 15letou zárukou na ucelený systém Easyheating TACKER. Komponenty systému jsou od značek REHAU, IVAR a FV Plast, potrubí je velice kvalitní PE-Xa nebo PE-RT. Obě varianty potrubí jsou tak kvalitní, že mají záruku 50let a více!

Snažíme se vyhovět poptávce po perfektně odvedené práci za velice rozumnou cenu, a to bez starostí jaké vybrat subdodavatele. U nás je to vše od jediné firmy s komplexní zárukou.

V naší nabídce jsou všechny práce od srovnání podkladu, pokládky polystyrenu, systémových desek nebo odrazové folie, instalace podlahového vytápění až po zalití anhydritem, nebo betonem. Spolupracujeme s firmou Mixin s.r.o. která používá nejnovější technologie pro lité podlahy. To vše abyste dostaly tu nejlepší kvalitu.

Rychlý kontakt

Jaroslav Valc – valc@easyheating.cz

něco navíc….  

Jako jedni z mála vyhotovíme protokol o průplachu a naplnění podlahového vytápění. Po zátopu vše překontrolujeme naší termokamerou FLIR E8 s protokolem (máte dokonalý přehled o rozložení podlahového vytápění). V cenové nabídce zdarma získáváte první zregulování podlahového vytápění.

U hotového systému podlahového vytápění (podlahy) připravíme podklady pro zátopovou zkoušku, kterou také zajistíme. Po dohodě měříme vlhkosti anhydritu. Je to pro Vás důležitá informace, aby se mohlo pokračovat v dokončovacích pracích (plovoucí podlahy, dlažby, vinyl, atd.).

K podlahovému vytápění zapůjčíme (pouze za instalační materiál) elektrokotle Protherm RAY 9kw nebo RAY 6kw na vysoušení podlahy. Před instalací finálního tepelného zdroje (tepelné čerpadlo, plynový kotel) – zajistí se tím návaznost prací a řemesel.    

     (nemusíte čekat na vysušení podlah měsíce, cca do 14 dnů vlhkost pod 10%)

           PROVÁDÍME NAD 50 INSTALACÍ PODLAHOVÉHO VYTÁPĚNÍ ROČNĚ